Nemohl jsem na školení protože jsem marodil

3.5.2008 16:06

profesní průkaz

16.6.2010 15:43 vložil Lemmy  IP: 90.176.33.228

souhlasim s predchozim nazorem.Sam jsem vlastnikem vsech skupin od r.2002 a tim ze ridicak vlastnim jsem pro civilizovanou evropu bran jako ridic.Za kurz postupneho ziskani prvne skupiny A+B,o dva roky pozdeji C+E,pote D+E jsem celkove poplatil autoskole 36tisic.Pak jsem od dopravni spolecnosti Probo-trans ziskal praci jako autobusak mhd za plat 13.500 a profesak k tomu.Od roku 2006 jsem prestal jezdit a vykonaval jsem praci v zahranici.Letos se vratil a koukam jak blazen v cem to evropu chceme dohnat?Vsade samej rumun,rusak,tamani..nase lidi bez prace,cikani jezdi v mercedesech a clovek at jezdi nebo taha ve fabrice,ma plat kolem 11tisic?A jeste poplatit tyhle bolsevicky republice 35tisic za profesak?A ten kdo sedi doma u davek ve zlate se smeje?Nejen ceskej dopravce je svine a tady v tom chlive je vse zalozeno na korupci.Takze pryc odsud!Nechci bejt Čech!