Nemohl jsem na školení protože jsem marodil

3.5.2008 16:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: profesní průkaz

13.6.2010 22:24 vložil Pepa  IP: 90.180.235.150

taky mi propadl profesni prukaz protoze jsem se po vice nez trech letech vratil do CR.Vice nez 3 roky jsem jezdil u Irske firmy po cele Evrope vyjimaje CR.Ted vam budu citovat zneni evropskeho zakona :....kdo byl ridicem nakladniho vozidla do 10.zari 2009 je automaticky povazovan za ridice s profesni zpusobilosti.Kazdorocne musi az do roku 2014 absolvovat 7hod 30minut skoleni a na zaver mu bude v roce 2014 vydan profesni prukaz bez jakehokoliv prezkouseni.Tak byla vydana tato citace jak v Irsku tak v Anglii.Takze tak jako ja i vy muzete jezdit v zahranici az do roku 2014 bez profesniho prukazu.Jen tato zkurvena republika to doposud pozadovala.Jsem proti mnohym z vas,kterym se stalo neco podobneho ve vyhode.Uz nikdy nechci pracovat jako ridic pro ceskeho dopravce a v teto zkorumpovane republice,kde si lobbiste a autoskoly s politiky tezce nahravaji.Cesky dopravce je svine prvni tridy,ktery zneuziva ridice a tezce je vydira.Nikde za kanalem LaManche jsem se s takovym pristupem nesetkal.Takze nic jineho jste v teto zkurvene zkorumpovane republice nemohli ocekavat.Nebojte se vyrazit bud do Irska nebo do Anglie.Nejenom poznate jak se dovedou zamestnavatele k vam chovat ponevadz si vas vazi za to ze jim vydelavate penize,ale vas dobre zaplati a nakonec v roce 2014 ziskate profesni prukaz v zahranici.Drzim vam palce a tem svinim v autoskolach,kteri si spinavou podlezavosti toto prosadili preji jen to nejhorsi.