Nemohl jsem na školení protože jsem marodil

3.5.2008 16:06

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: profesní průkaz

11.11.2011 10:03 vložil Otto  IP: 217.77.165.49

Čauky kolego, v roce 2010 jsme se mohli v GB potkávat. Jezdil jsem pod CZ firmou Vágner. Nejvíce trasu Ital - GB, ale i jiné státy. Kromě Španěl, Port.a Fin. mám západní Evropu projetou. Prof. průkaz mě něják řízením osudu propadl a firma šla do insolvence. Na rozloučenou mi dodnes dluží 90tis na dietách. Uvažoval jsem o zaměstnání v cizině, ale neumím anglicky. Nevíš náhodou o nějáké fa, která má CZ, SL nebo PL dispečera a školení v češtině? Po 25leté praxi a 2mil. km bez nehody se ČR mohu s nostalgií dívat na dosud platné povolení vjezdu do železáren v Scundhorpe (Pěkní byrokrati) a nebo na fotografie mého bývalého Volvíčka 420 v Tytfieldu, Ramsgate,Švýcarska atd. Předem děkuji za odpověd a přeji mnoho km. bez problémů.