Mám propadlý průkaz

3.5.2008 16:07

Re: Re: Re: neuvěřitelné

10.9.2008 11:02 vložil jura  IP: ipp180.customer.medialine.cz

ten samej proglém 3 dny po, byly velký fronty kur.....

Re: Re: Re: Re: neuvěřitelné

17.9.2008 21:59 vložil pavel  IP: isb13.clnet.cz

hoši to já mam propadlej profesák,tak mě uvrtali za 15000 do papíru na autobus,s tím že kdy požádám o rozšíření do 10,9,08 dostanu profesák.Zádal sem 8,9, a velký ...10,9,už musíš mít řidičák jako takovej.Dokončená autoškola nestačí.Sem z toho na plech.

Re: Re: Re: Re: Re: neuvěřitelné

20.9.2008 19:50 vložil Bojim se říci (zatim)  IP: 85.207.245.252

Dobrý den stalo se mi něco podobného, Absolvoval jsem před 3-4 rokama řidičské oprávnění C,E,D. Udělal si tehdy k němu profesák dle 247/2000 roce 2006. Bylo mi řečeno, že jej musím (pokud nebudu jezdit s těmito auty do tří let obnovit) (nebo znova proškolit?). (Ze začátku jsem jej i potřeboval). (Přes dva roky jsem se o to nezajímal, protože jsem jej nepotřeboval k tomu co jsem řídil (jsem chudej student tak jsem chtěl ušetřit těch asi 1000kč za pravidelné přezkoušení nebo kolik to je??)). Asi 15 září 2008 jsem zašel do autoškoly s tím, že jej budu chtít prodloužit, kdy má termíny?. No a co mi odpověděli to už asi tušíte. Jsem uplně hotovej. Takže jako škrtat E k C a dělat ho znovu nic moc a to ještě pak profesák bez déčka. Nehledě na to, že se nenacházim v dobré časové stuaci. Je to konec, protože jsem si na to vydělával těžce po brigádách za 50Kč na hodinu. S tím abych to pak měl!! Nikdo na mě nebude čekat, až si udělám za měsíc školení!! A hlavně ty prachy absolutně nemam kde získat. Oni to v prosinci 2007 schválí a po 4 měsících je všechno v čudu. Tak ať nám pošlou dopis, že nám končí profesák. Nikdy by mě nenapadlo, že se něco takového vůbec může během takové chvilky stát. Můžu říct, že kdybych se na to necítil jako tak si ty jízdy zaplatim. A můj mozek mi říká, že nepůjdu hned na autobus. Stejně by mě nevzali, protože já nemám dost praxe, ale já nemůžu jezdit ani s Avii. Prostě jsem ztratil školu, kterou jsem tak těžce získával. Až někdy budu bez práce zkusim jestli mě nenechají rekvalifikovat, protože jinak fakt nevim. Všechno jsem poctivě získal jako mladej kluk a najednou takovejhle kopanec aniž bych něco udělal.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: neuvěřitelné

4.10.2008 07:34 vložil VLASTA.VANOUS  IP: 62.204.230.2

CHLAPI TAKOVÍ NEPOŘÁDEK CO JE TADY V TOMTO STÁTĚ TO ZŮSTÁVÁ STÁT ROZUM JÁ JSEM JEZDIL 5 LET S NÁVĚSEM POTOM SE MĚ UŽ DO SVĚTA NECHTĚLO TAK JSEM ZŮSTAL DOMA DĚLAT ZEDNICKOU PRÁCI TED SE MĚ NASKYTLA PŘÍLEŽITOST JEZDIT U NÁS S TATROU ALE BOHUŽEL NENÍ PROVESÁK JE TO BORDEL!!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: neuvěřitelné

3.2.2010 22:53 vložil senior  IP: 90.179.73.56

Nechápu k čemu vůbec profesky slouží a před čím,nebo kým nás mají chránit.K řízení jednotlivých vozidel přece stačí všude ve světě řidičák a při řízeni autobusů,velkotonážních nákladních aut a kamiónů je důležitá praxe.Tato praxe je přece podmíněná řízením postupně od os.aut přes lehčí náklaďáky pod zaučením zkušenými šoféry.Žádná profeska takto získané zkušenosti nenahradí.Neříkám,že zopakovat si předpis a dovědět se o novinkách je naškodu.Tedy školení řidičů ano,ale není potřeba tímto školením podmiňovat ztrátu řidičáku,to se snad může stát jenom v česku.Jsou přece jednodušší nástroje,jak donutit řidiče profíky,aby se školení zúčastňovali.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: neuvěřitelné

18.9.2012 15:31 vložil romanes  IP: 212.63.116.158

to mi povidej, ja bydlim ve spanelsku, nedavno jsem to delat taky, tady se to jmenuje c.a.p. delal jsem 35hodin za 290eur, a na skoleni nas bylo 5