Jezdil jsem v cizině a doma teď nemůžu !

3.5.2008 16:08

Re: Re: Jezdil jsem v cizině a doma teď nemůžu!

13.1.2013 21:23 vložil Zdenek Mares  IP: 88.102.102.91

Zdravim, takovych pripadu je spousta. Ja jeden z nich. Pracoval jsem 12 let v CSAD, kde jsme chodili dvakrat v roce na skoleni. Jeste jsem stihnul stary rozkladaci profesak a absolvoval tu opicarnu, kde jsme museli absolvovat zkusebni jizdy. Bylo fakt vtipny videt stare 60lete sofery, kteri meli odjeto 2 miliony km, jak museji absolvovat zkusebni jizdy. Pote jsem odesel do Anglie, kde jsem 8let. Po zjisteni, ze tam zadne skoleni treba neni, jsem navidel zadny duvod si ho v CZ platit. Povinnost mit profesni prukaz plati az od zari 2014 (dle EU), do te doby je treba absolvovat 35h skoleni. ale treba v pripade si budete delat skoleni ADR, tak se vam bude pocitat i to. nekteri z mych znamych psychicky nevydrzeli a doma se vzdali casti ridicskeho prukazu, ktery si vzapati udelali znova...